czwartek, 21 maja 2015

15 pomysłów na prezent na Dzień Dziecka (8-12 lat)

Zapraszam na trzecią, ostatnią cześć z cyklu "Pomysł na prezent na Dzień Dziecka": 
zabawki dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat.

- prezenty do 50 zł


Mały Konstruktor Dżip - Mały Konstruktor to zabawka do samodzielnego montażu. Model dżipa składa się z metalowych części, oraz narzędzi, które zostały dołączone do zestawu. Zabawki z tej serii rozwijają zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną, umiejętności techniczne i cierpliwość oraz pomagają kształtować proces zapamiętywania.


Prezent na Dzień Dziecka

Superfarmer Gra - Jesteś farmerem, hodujesz zwierzęta. Twoje stado wciąż rośnie. Ale musisz uważać!
W okolicy grasują lis i wilk. Twoje zwierzęta mogą stać się dla nich cennym łupem. Zbierz stado i zostań super farmerem. Wspaniała zabawa dla całej rodziny!


Prezent na Dzień Dziecka


Wykuj i odkryj- Oto zabawna gra, która pozwoli poznać świat dinozaurów. Za pomocą specjalnych narzędzi, możesz wykuć z gipsu skamieniały szkielet Triceratopsa, Tyranozaura i Welociraptora.
Za pomocą kart zestawu do identyfikacji możesz poznać charakterystyczne cechy dinozaurów opancerzonych żyjących w prehistorii.
Prezent na Dzień Dziecka

Planety i komety Clementoni -Rozbudza kreatywność i chęć nauki u dzieci w wieku od 8 lat wzwyż, a jednocześnie zapewnia rozrywkę na długie wieczory. Teraz także Twoja pociecha może odbyć fascynującą podróż w Kosmos – bez konieczności opuszczania własnego pokoju. Zestaw może stanowić również pomoc naukową dla starszych dzieci. Składają się nań: trójwymiarowe modele Słońca, Ziemi i Księżyca, obrotowe bolce i pierścień mocujący, dysk z Układem Słonecznym, dysk z planetami, tor komet.

Prezent na Dzień Dziecka

Krosno dla dzieci - Chcesz zarazić swoje dziecko zamiłowaniem do rękodzielnictwa? Chciałbyś, by zajmowało się ono czymś niebagatelnym, co przyniesie mu satysfakcję i uznanie w oczach otoczenia? Nasz zestaw do tkania zawiera wszystko, co potrzeba, do zrobienia pięknego dywaniku. Posługiwanie się krosnami to nie lada sztuka i świetnie rozwija zdolności manulane i wyobraźnię u dzieci.
Prezent na Dzień Dziecka


- prezenty do 100 zł

Lego Technic - Oczyść drogę za pomocą małej ładowarki gąsienicowej! Ten solidny model zawiera wszystko to, co prawdziwa maszyna: złożony mechanizm wysięgnika z tylnym przegubem, zapewniający pełną kontrolę nad dużą łyżką i chwytakiem, reflektory dachowe, sygnalizator ostrzegawczy, dźwignię zmiany biegów oraz duże, trójkątne gąsienice poprawiające przyczepność i zwrotność na miękkim podłożu. 

Prezent na Dzień Dziecka

Energie przyszłości - Naukowy zestaw, abyś mógł wykonać wiele różnych eksperymentów w celu wyprodukowania czystej energii oraz nauczył się działać na rzecz zrównoważonego świata. Złóż fantastyczny pojazd, który porusza się dzięki energii słonecznej! Uruchom wentylator przy pomocy panelu fotowoltaicznego. Szereg eksperymentów by poznać odnawialne źródła energii.

Prezent na Dzień Dziecka

Świat kryształów - niezwykle pasjonująca zabawa, która rozbudzi w małych odkrywcach chęć poznawania i pogłębiania swojej wiedzy na temat doświadczeń chemicznych. Dzięki magicznemu roztworowi dziecko może stworzyć własne kryształowe figurki.


Prezent na Dzień Dziecka


Photo loco Gra -Wsuń zdjęcie do ramki i rysuj! Twoja drużyna będzie zgadywała hasła, które rysujesz na zdjęciu. Możesz narysować dosłownie wszystko, lecz musisz to zrobić bardzo szybko, ponieważ masz tylko 90 sekund na narysowanie tak wielu przedmiotów z listy, jak to możliwe. Za każde odgadnięte hasło Twoja drużyna otrzymuje 1 znacznik. Prawdziwe zdjęcia będące podstawą zabawy są tylko tłem dla rysunków, szkiców i bazgrołów. Pomagając innym odgadnąć słowa kluczowe. 


Prezent na Dzień Dziecka


Zjeżdżalnia, Kulodrom dla dzieci „Wenus” - Zjeżdżalnia "Wenus" to fantastyczne wyzwanie dla małych majsterkowiczów i fanów techniki! Na stabilnej podstawie, za pomocą prętów, rurek i innych elementów trzeba skonstruować tor, po którym w szybkim tempie toczą się kule. Po drodze napotykają na liczne serpentyny, tunele i pętle. Model posiada dodatkowo efekt odblaskowy. Oświetlony tor umożliwia różne manewry - nawet przy zgaszonym świetle.
Prezent na Dzień Dziecka

- prezenty powyżej 100 zł

Gra Byli sobie Podróżnicy - emocjonująca zabawa, w której możesz sprawdzić swoją wiedzę na temat historii rozwoju człowieka. Celem gry jest odkrycie miejsca, w którym został ukryty mityczny skarb. By tego dokonać wybierasz jeden z czterech statków i ruszasz na morską wyprawę (do wyboru statki w formie puzzli 3D). 


Prezent na Dzień Dziecka


Zestaw artystyczny suknie balowe - Pokoloruj 13 historycznych sukien farbami wodnymi i flamastrami. Przekrój stylów od średniowiecza do lat 50, XX wieku. Zabawka ta rozwija wyobraźnię uczy kreatywnego myślenia oraz udoskonala motorykę dłoni.


Prezent na Dzień Dziecka


Drewniane klocki - Zabawie w Klockomanię towarzyszą następujące zadania: rozwijanie przestrzennego i logicznego myślenia, rozwijanie umiejętności współpracy w grupie, ćwiczenie koncentracji, rozwijanie motoryki ręki, utrwalanie pojęć matematycznych (liczenie elementów) i fizycznych eksperymentów obrazujących prawa fizyki, np. prawo ciążenia. Służą rozwijaniu umiejętności konstrukcyjnych.


Prezent na Dzień Dziecka


Zestaw Konstrukcyjny Eccolo - zestaw elementów wykonanych z drewna bukowego, zachowanego w surowej postaci, bez barwników, chemicznej konserwacji i malowania, a więc bezpiecznych i ekologicznych dla dzieci. Zabawa polega na budowaniu przestrzennych konstrukcji lub płaskich figur. Co ważne modele można skręcać, rozkręcać, skręcać, i tak wiele razy.


Prezent na Dzień Dziecka


Mikroskop - Super nowoczesny mikroskop pozwoli pasjonatom zdobywać dodatkową wiedzę na temat roślin czy owadów. Za pomocą 2 baterii AA, 6 szkiełek nakrywkowych, kroplomierza, 6 ramek na etykiety i 4 szkiełek na preparaty, otwiera się miłośnikom przyrody nowy, nieznany świat.

Prezent na Dzień Dziecka

Brak komentarzy :

:a   :b   :c   :d   :e   :f   :g   :h   :i   :j   :k   :l   :m   :n   :o   :p   :q   :r   :s   :t

By dodać emotkę, w okno komentarza wpisz jej kod (dwukropek i literkę).

Prześlij komentarz

Designed By Blokotek