wtorek, 21 lipca 2015

BezpieczeństwoTwojego dziecka w Internecie

Trwają wakacje, czas letnich wyjazdów, koloni, obozów, pobytów u rodziny. Dzieciaki przebywają często setki kilometrów od domu, nie zawsze mając nad sobą całodobową opiekę. A różnorakie pokusy czyhają nie tylko w świecie realnym, ale też w wirtualnym.Dlatego też postanowiłam przyłączyć się do kampanii „Bezpieczeństwo Twojego dziecka w Internecie” prowadzonej przez Projektu Edukacyjny GOEN.

Jest to mini kampania poświęcona tematowi bezpieczeństwa dzieci w Internecie i ich ochrony przed niebezpiecznymi treściami jak przemoc, narkotyki czy pornografia. Dzięki temu Rodzic będzie mógł mieć wpływ i kontrolę (nawet zdalnie) nad tym, co ogląda jego dziecko w Internecie.

Poniżej znajdziecie link do konkretnego bezpłatnego rozwiązania do zastosowania od zaraz i krótkiego minikursu poświęconego temu zagadnieniu, w którym będą poruszane kwestie:
-  W jaki sposób mieć kontrolę tego, co ogląda Twoje dziecko
 Jak rozmawiać z dzieckiem o czyhających na niego zagrożeniach
-  Jak dzięki temu wzmacniać relację z Twoim dzieckiem
Na stronie znajduje się link do pobrania prezentu w postaci bezpłatnego dostępu do aplikacji na 3 miesiące, czyli na całe wakacje. Potem rodzice sami decydują czy wykupują abonament roczny za 150 zł czy rezygnują. Aplikacja jest jedyną na rynku, która zabezpiecza wszystkie urządzenia jak komputer, tablet czy smartfon i jest dostępną dla wszystkich oprogramowań jak android czy środowisko Apple. Kod promocyjny działa jednocześnie na 5-ciu urządzeniach i można zdalnie zarządzać aplikacją z panelu rodzica.

Bezpiecznych wakacji!

Brak komentarzy :

:a   :b   :c   :d   :e   :f   :g   :h   :i   :j   :k   :l   :m   :n   :o   :p   :q   :r   :s   :t

By dodać emotkę, w okno komentarza wpisz jej kod (dwukropek i literkę).

Prześlij komentarz

Designed By Blokotek